Прийом дітей до дошкільного закладу

 

 

Прийом дітей до ЗДО здійснюється відповідно до електронної черги !!!

У заклад дошкільної освіти приймаються діти від 1р.6м. до 6(7) років

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює завідувач ЗДО протягом календарного року на підставі: 

  • заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  • медичної довідки про стан здоров’я дитини;
  • копії свідоцтва про народження;
  • запису в електроній черзі.         

   Для отримання детальної інформації перейдіть до рубрики "Ми йдемо до ЗДО" (кнопка знаходить ліворуч на комп'ютері або на мобільному присторої нажимайте на + та обирайте цю рубрику) 

Про роботу ЗДО з 03.10.2022

   1. З 03.10.2022 року у закладі дошкільної освіти освітній процес організовується в дитсанційному форматі та індивідуально-підгрупові заняття за присутності батьків.

   2. Прийом дітей здійснюється за наявності заяви батьків, в якій визначено форму організації освітнього процесу.

   3. У закладі створено безпечне, інформативне, цікаве, змістовне освітнє середовище під час перебування дошкільнят в закладі.

  4. Освітній процес здійснюється відповідно до затвердженого розкладу на 2022/2023 навчальний рік.

   5. Батьки ознайомлюються з режимом роботи закладу під підпис щодо надання очної освітньої послуги за присутності батьків.

   6. В закладі проводиться психологічний супровід всіх учасників освітнього процесу.

  7. Під час організації освітнього процесу забезпечується виконання Базового компонента дошкільної освіти, враховуючи "Методичні рекомендації до оновленого Базового компонента дошкільної освіти".

  8. Організація освітнього процесу у дистанційному форматі відбувається відповідно до рекомендацій, зазначених у листі Міністерства освіти і науки України від 27.07.2022 1/8504-22 "Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2022/2023 навчальному році", на період дії воєнного стану.

  9. У спеціальних групах для дітей з порушеннями мови забезпечено психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги відповідно до чинних нормативно-правових актів.

  10. Партнерську взаємодію між батьками та педагогічним колективом налагоджено, використовуючи різні канали комунікації (соціальну мережу Viber з використанням електронних платформ GoogleMeet, Microsoft Teams).

   11. На період дії карантину забезпечується виконання постанови Головного державного лікаря України від 25.08.2021 року №8 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину  у зв'зку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

 


ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ДІТЕЙ!!!

   Наразі в Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація щодо інфекційних хвороб, а захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру. З початком навчального року ризик захворіти на ці інфекції зростає, тому дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені за Календарем профілактичних щеплень. 

   Згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або ж коли в дитини є медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»).

Не пропустіть дитинство свого малюка

    Сім'я для дошкільняти - найближче розвивальне та виховне середовище, його життєвий старт, перша школа життєвого досвіду. Для когось цей досвід позитивний, а хтось уже змалку стикається з байдужістю ( хай і незумисною) найрідніших людей. Це збіднює емоційні зв'язки малюка з батьками, гальмує його розвиток, а часто й завдає дитині болю. Батьки ж, залишаючись "за бортом" неповторного внутрішнього світу сина чи доні, обкрадають самих себе. Причина ж полягає у тому, що вони до кінця не усвідомлюють цінності дошкільного дитинства для подальшого розвитку людини, не розуміють, наскільки їхнє власне життя стало б щасливішим від щирого зацікавленого спілкування з рідним малюком.


Казкові пригоди, що вчать співчуття до людей і природи

     Поповніть свою скарбничку новими казками морально-екологічного спрямування. Цікаві сюжети, близькі й зрозумілі дітям життєві ситуації, персонажі, яким неможливо не спіпереживати, а також запитання, що активізують мислення.